Dit is het HaDeejer.nl archief  van: 2006  tot  september 2015

Paardensport

Lieke van GorkumVanaf april (zomerseizoen) werd er door onze leden gestreden op de selectiewedstrijden van de nieuwe kring, Kring Noord Oost Brabant. Deze kring is ontstaan na samenvoeging van kring Uden en kring Cuijk. Een extra uitdaging dus om kringkampioen te worden en om in aanmerking te komen voor afvaardiging naar het Brabants Kampioenschap welke 15 en 16 augustus plaats zal gaan vinden in Zijtaart. Maar liefst elf ruiters en amazones van De Valianten zijn in deze missie geslaagd.
Lieke van Gorkum is met Blacky kringkampioen geworden in de dressuur klasse A L1. Reservekampioen werden Romy van Roessel met Sharon (dressuur klasse C M1) en Geertje van Aarle met Gomes (springen klasse BB). Wij willen onze leden feliciteren met hun mooie prestaties en wensen alle afgevaardigden heel veel succes toe op de Brabantse Kampioenschappen!

Hieronder alle afgevaardigden en hun prestaties:

Pony’s dressuur:

BB    Niels van Rietbergen met Sanghorst Country Boy 4e

CB    Ilse van Rietbergen met Ribbon’s Mr Gregor 4e

A L1  Lieke van Gorkum met Blacky 1e Kringkampioen

C M1         Romy van Roessel met Sharon 2e Reservekampioen

Pony’s springen:

AB    Lieke van Gorkum met Blacky 3e

BB    Geertje van Aarle met Gomes 2e Reservekampioen

DB    Geertje van Aarle met Boebas 5e

CB    Romy van Roessel met Sharon 4e

DZ    Shai Rooijmans met Carlos 4e

Paarden springen:

L       Reno Molijn met Enfant D’Izzy 12e

L       Didi Dekkers met Power Full 13e