Dit is het HaDeejer.nl archief  van: 2006  tot  september 2015

Vogelsport

thumb_vogelvriendvogelOnlangs is onze vereniging een nieuwe weg ingeslagen. Er is gekozen voor "meer veren op tafel" waarmee wordt bedoeld dat de maandelijkse vergaderingen komen te vervallen en dat in plaats hiervan ledenbijeenkomsten worden georganiseerd waarbij de vogels nog meer centraal staan. Bij een andere aanpak hoort ook een andere website. Een duidelijke en overzichtelijke plaats waar onze leden terecht kunnen om zich te informeren over de laatste ontwikkelingen in en rondom hun vereniging.

Maar ook het grote aantal bezoekers van buiten onze vereniging was aanleiding om de website een ander uiterlijk te geven. We doen ons best om het voor u als gast van "De Vogelvriend" nóg aantrekkelijk te maken om onze site regelmatig te bezoeken.

De Vogelvriend